Послуга юрист онлайн Львів

Перед кожним підприємством рано чи пізно виникає питання щодо введення в штатну одиницю посади юрисконсульта. А чи в сучасних умовах потрібна така посада? Звичайно, щоб уникнути компанії можливих неприємностей, пов’язаних із законодавчими тонкощами, юридичний супровід підприємству потрібен.

Сьогодні ми з вами розглянемо альтернативний варіант посаді юриста – це юридичне обслуговування сторонньою правовою компанією або юридичний аутсорсинг у Львові (юристи онлайн).

Аутсорсинг – це передача підприємством частини її завдань або процесів стороннім виконавцям на умовах субпідряду. Порівняймо. Посада юрисконсульта передбачає створення робочого місця, навчання працівника, сплату податків із його зарплати, оплату лікарняних і відпускних, перекваліфікацію юриста під специфіку підприємства, тощо. Тому витрати на утримання штатної одиниці юрисконсульта будуть значними.

Юридичний аутсорсинг – це віддалена онлайн робота професійних юристів.

Аутсорсинг у залежності від потреб компанії передбачає помісячну оплату, яка буде суттєво меншою за витрати на утримання в штаті працівника. Якщо працівник компанії помиляється, що тягне за собою фінансові втрати для підприємства, то така шкода з нього не стягується. З юридичною фірмою аутсорсером, підписується договір, який містить чіткі умови співпраці, у тому числі й відповідальність за можливі помилки й затримки. Крім того, такими договорами передбачено заборону розголошувати будь-які відомості про компанію – клієнта. Відтак, наші онлайн юристи у Львові зобов’язані зберігати таємниці обслуговуючих підприємств.

Юридична консультація онлайн у Львові.

Підписавши договір аутсорсингу, підприємство-клієнт отримує цілий штат вузьконаправлених фахівців (адвокатів), кожен із яких спеціалізується на певній галузі права.

Онлайн юристи 24/7 готові забезпечувати юридичний захист Вашого бізнесу. Професійні адвокати надають консультації онлайн в телефонному режимі або письмово на електронну скриньку клієнта.

Фінансові вигоди

Кошти, які будуть сплачені на рахунок юридичної компанії належать до складу витрат, а відтак, клієнт не сплачує з цієї суми жодних податків. Отже, керівнику, який вміє оптимізувати свої витрати та розраховує на професійний підхід розвуязання юридичних питань, доцільніше укласти договір з аутсорсингу (абонентське юридичне обслуговування).

Вибір професіоналів

Вибір професійного юриста – це важливий крок в напрямку правового захисту бізнесу. Наші Львівські професійні онлайн юристи мають успішний досвід (понад 10 років) у сфері обслуговування підприємств. Понад двохсот виграних справ у різних галузях права. Найкращий індивідуальний підхід до клієнтів. Ми готові стати частиною Вашої команди.